Hurá za dalším vzděláním s kapelou Slza a značkami Milka, Oreo a Halls

Společnost Mondelez International i letos v souvislosti s novým školním rokem podpoří své produkty. Kampani "Nalaď se na školu" bude vévodit videoklip skupiny Slza k písni "Nový obzory", v němž dostaly místo Milka, Oreo a Halls.

Hudební novinka populární české formace je již k vidění na jejím Youtube kanále. Prostor jí bude následně věnován v hudební televizi Óčko. "Kapela Slza oslovuje naši cílovou skupinu, tedy rodiny s dětmi. Navíc ústředním tématem její nové písně je vzdělávání a životní cesty jednotlivce," vysvětluje Kristýna Vlasáková, specialistka Mondelez pro in-store aktivační kampaně. "Kombinace několika našich klíčových značek v rámci jedné podpory právě v období končících prázdnin se nám osvědčila už v uplynulých letech," dodává Vlasáková.

Od začátku srpna do poloviny září jsou naplánovány promo akce v obchodních řetězcích. Nebude chybět soutěž o reproduktor JBL, fotoaparát Polaroid nebo vstupenky na turné Slzy. K registraci budou sloužit webové stránky Naladsenaskolu.cz. Kdo chce mít své jisté, s produkty Milka, Oreo, Halls i skupinou Slza se bude moct setkat osobně 3. září v OC Luna v Plzni, kde proběhne autogramiáda.

Ani slovenští spotřebitelé nepřijdou zkrátka. Kampaň podpoří a výhry do soutěže (Naladsanaskolu.sk) věnují youtuběři Matúš a Expl0ited. Druhý jmenovaný rovněž vystupuje ve videoklipu "Nový obzory".

Za kreativním konceptem, zahrnujícím spolupráci s kapelou Slza a influencery, stojí agentury PR.Konektor a The HIVE.

Foto: Slza/Mondelez

Autor: Jitka FialkováČtěte dále

další zprávy

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Tmavé zobrazení
Přepnout na plnou verzi