S prodejem nám pomůže opičák Cosmo Ape

Výrobce rychlého jídla Mana si sám připravil kampaň na své produkty. Do hlavní role obsadil animovaného opičáka.

Nová online kampaň české firmy Heaven Labs propagující její produkty Mana staví na 3D videu, kde se v hlavní roli objevil maskot značky, gorilí kosmonaut Cosmo Ape. Celá kampaň je dílem tohoto českého startupu. Hlavním mottem spotu je "jídlo, které šetří čas". Výrobky Mana tím cílí zejména na lidi v zaměstnání, kteří se kvůli svému pracovnímu vytížení velmi často potřebují rychle najíst. Kampaň má výraznou podporu v online prostoru. Firma zvažuje i její nasazení do televize. "Chtěli jsme vytvořit koncept animace s důrazem na originalitu a poutavost. Vycházeli jsme z úspěchu minulé kampaně, kde jsme měli skvělou "dokoukatelnost" a velmi pozitivní ohlasy. Náklady na tvorbu nového videa jsme díky vlastnímu designovému týmu in house snížili na třetinu, než kdybychom využili externí dodavatele," říká Grigory Vyatkin spoluzakladatel firmy.

Nová kampaň "funkční stravy" Mana má především akviziční charakter. "Naším spotem chceme jednak pobavit naše fanoušky a stávající zákazníky, ale také ukázat alternativu stravování lidem, kteří dosud náš produkt nevyzkoušeli," říká spoluzakladatelka Heaven Labs a PR manažerka značky Mana Zuzana Krejčíková.

S maskotem - gorilou se mohou lidé setkat i v reálném světě. V hypermarketech Globus se objevily vizuály s gorilou a in-store realizace by se měla objevit i v dalších řetězcích.

Autor: - bob -Čtěte dále

další zprávy

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Tmavé zobrazení
Přepnout na plnou verzi